Nicolas Shellong ve Španělsku na WORLD JUNIOR GOLF TOURNAMENT SERIES

Nicolas Schellong po fantastickém třetím kole v první desítce na WORLD JUNIOR GOLF TOURNAMENT SERIES ve Španělsku.
Odkaz na Leaderboard.

Od čtvrtka 30. října do soboty 1. listopadu se ve španělské Tarragoně konal další díl World Junior Golf Tour Series na hřišti Bonmont. Nicolas Schellong, Filip Ráža a Jiří Zuska byli tři čeští hráči, kteří se zúčastnili turnaje v Tarragoně. Startovní pole mělo 120 hráčů včetně nejlepšího Evropana do 16 let Nora Kristoffera Reitana, který v posledním kole hrál neuvěřitelných 64 ran, což mu přesto nestačilo na vítězství!

Kristoffer Reitan prohrál rozehrávku s Němcem Leonem Baderem, který měl celkové skore -10. Naši borci si vedli velmi dobře a ve velké konkurenci obstáli. Konečné 7. místo – Jirka Zuska (74, 70, 70; -2), 10. místo Nicolas Schellong (75, 72, 68; -1). Nejmladší účastník ve startovním poli, teprve 12letý Filip Ráža se rovněž neztratil a s celkovým skóre +15 (75, 80, 76) obsadil 54. pozici. Gratulujeme ke skvělým výsledkům!