Nicolas Schellong 10. místo v Tarragoně.

Od čtvrtka 30. října do soboty 1. listopadu se ve španělské Tarragoně konal další díl World Junior Golf Tour Series na hřišti Bonmont. Nicolas Schellong, Filip Ráža a Jiří Zuska byli tři čeští hráči, kteří se zúčastnili turnaje v Tarragoně. Startovní pole mělo 120 hráčů včetně nejlepšího Evropana do 16 let Nora Kristoffera Reitana, který v posledním kole hrál neuvěřitelných 64 ran, což mu přesto nestačilo na vítězství!

Kristoffer Reitan prohrál rozehrávku s Němcem Leonem Baderem, který měl celkové skore -10. Naši borci si vedli velmi dobře a ve velké konkurenci obstáli. Konečné 7. místo – Jirka Zuska (74, 70, 70; -2), 10. místo Nicolas Schellong (75, 72, 68; -1). Nejmladší účastník ve startovním poli, teprve 12letý Filip Ráža se rovněž neztratil a s celkovým skóre +15 (75, 80, 76) obsadil 54. pozici. Gratulujeme ke skvělým výsledkům!

Nicolas Schellong, Filip Ráža a Jiří Zuska na hřišti Bonmont v horách nad Tarragonou